קליניקת אקורד- פרופ' אתי דרומי - צוות הקליניקה

צוות הקליניקה

פרופסור אסתר דרומי
החוג להתפתחות האדם והחינוך באוניברסיטת תל- אביב,
בעלת תואר שלישי בהתפתחות תקינה של שפה. בוגרת ומוסמכת בית הספר להפרעות בתקשורת באוניברסיטת ת"א. מומחית לאבחון ולטיפול בבעיות תקשורת ושפה בקרב אוכלוסיות רגילות ובקרב ילדים בעלי לקויות התפתחותיות וצרכים חינוכיים מיוחדים. 

- קורות חיים אתי דרומי
- אסתר דרומי - דף הבית באוניברסיטת תל-אביב
מעיין בלומנפלד
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה והיבטים התפתחותיים בחינוך, תואר שני בלקויות למידה  ותעודת הוראה בחינוך מיוחד באוניברסיטת תל אביב. בוגרת קורס "אתגר השילוב" מטעם האלו"ט. בוגרת הקורס ל"הנחיית שילוב יחידנית לילדים על הרצף האוטיסטי" ושותפה לצוות ההגייה של הקורס. עבודת הגמר בתואר השני עוסקת במשלבות יחידניות לילדים על הרצף האוטיסטי בישראל, בהנחיית פרופ' אסתר דרומי.
בעלת נסיון בטיפול ושילוב ילדים עם לקויות תקשורתיות ולקויות שפתיות בגיל בית ספר ובגנים. בעלת נסיון וידע בגישה ההתפתחותית-טיבעית NDI ובבניית תכניות עבודה בשילוב היחידני ובשעות אחר הצהריים. מרצה במכללת "סמינר הקיבוצים" בתחום השילוב והוראה. 

החזון שלי:
שילוב כדרך חיים. על השילוב להתחיל מהבית, לאחר מכן בקהילה ולבסוף במסגרת החינוכית. חברה שמכילה את כל חבריה היא חברה צודקת ושיוויונית. המחוייבות שלנו היא לאפשר, להתאים, ללמד ולהכשיר כל ילד ובוגר לחיים מלאים ומאושרים בקהילה שלו.
מירב נירפז
בוגרת תואר B.Ed בחינוך מוסיקלי ותרפיסטית במוסיקה (GSMD, לונדון).
מנחת שילוב בוגרת מסלול הנחיית שילוב יחידני של ילדים על הספקטרום האוטיסטי בביה״ס לחינוך באוניברסיטת ת״א. עבדה כמתאמת שילוב ומטפלת במיומנויות חברתיות בגן תקשורתי בשרון כ 7 שנים.
 
החזון שלי:
עלינו להתאים את רמת התיווך לכל ילד בכדי שהשתתפותו בחברת בני גילו תהווה מצע להתפתחות בונה, חוויה חיובית לכל המעורבים ומיצוי הפוטנציאל הטמון בו. אני מאמינה שהתאמה בין משפחת הילד והסביבה המשלבת הם העוגן להצלחת התהליך.

מנהלת מקצועית

קלינאיות תקשורת

מנחות שילוב